XYZ Fight Academy to klub zajmujący się sztukami walki od 2014 roku. W tym czasie bardzo szybko stał się klubem największym w Bydgoszczy i najczęściej wybieranym przez osoby rozpoczynające swoją przygodę ze sztukami i sportami walki. Przypadek? Nie sądzimy :)

Od początku istnienia staramy się aby wyróżniała nas jakość, a ona wynika z kilku czynników, na które zwracamy wielką uwagę:

  • bogata infrastruktura klubu
  • najlepszej jakości sprzęt
  • najlepsi trenerzy
  • atmosfera, która panuje w klubie, nie tylko w czasie treningów.

To wszystko powoduje, że nasz klub jest doskonałym miejscem do treningów zarówno dla osób trenujących całkowicie rekreacyjnie, jak i tych którzy szukają sportowych wyzwań.

Od początku istnienia klubu nasi zawodnicy zdobyli kilkaset medali w zawodach przeróżnej rangi, z mistrzostwami Polski i Europy włącznie. Zawodnicy sekcji MMA stoczyli wiele zawodowych pojedynków na ringach i w klatkach uznanych organizacji MMA. Ale przede wszystkim setki osób w naszym klubie miało okazję rozpocząć treningi sztuk walki, a dzięki temu odmienić również swoje życie, często odnajdując w tym prawdziwą pasję.

O tym że sztuki walki zeszły pod strzechy i są dla każdego, niech świadczy fakt, że najmłodsza osoba trenująca w klubie ma 6 lat, a najstarsza blisko 60. Dlatego Ty również możesz do nas dołączyć już dziś!